Obchodní podmínky

Internetový obchod společnosti AKUservis Vávra s.r.o., je určen pro maloobchodní a velkoobchodní partnery. Velkoobchodní ceny jsou smluvní a jsou stanoveny po registraci na základě množství odebíraného zboží. Ceny v internetovém obchodě se zobrazují jako maloobchodní. Vaše domluvená sleva bude automaticky odečtena na faktuře, kterou obdržíte. Kliknutím na tlačítko objednat se stává Vaše objednávka závazná a souhlasíte s obchodními podmínkami internetového obchodu.

Ochrana osobních dat

AKUservis Vávra s.r.o. prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, jež získá od svých zákazníků, nesdělí třetím osobám a bude jich využívat výlučně pro svoji potřebu.

Dostupnost zboží

Zboží expedujeme nejpozději do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky. Není však výjimkou expedice ještě v den přijetí objednávky. Stejné termíny platí při osobním odběru zboží - budeme Vás informovat, kdy si lze zboží vyzvednout. Vaši objednávku přijmeme bezprostředně po jejím potvrzení. Pokud objednávku provedete v noci či o víkendu, zaregistrujeme ji následující pracovní den ráno. Pokud Vámi požadované zboží není na skladě, spojí se s Vámi náš obchodník ještě v týž, nebo následující den, kdy jsme obdrželi objednávku a navrhne náhradní možný termín expedice nebo nabídneme vyhovující ekvivalent, v krajním případě objednávku na Vaši žádost stornuje.

Storno objednávky

Objednávku může stornovat na Vaši písemnou žádost obchodník.

Platební podmínky

Zboží se platí v hotovosti, dobírkou či zálohovou fakturou. U stálých zákazníků je možný odběr na fakturu se splatností 14 dnů.

Doručení

Máte možnost doručení zboží následujícími způsoby:

 • Profi balíkem České pošty
  Při převzetí baterie, na místě a před pracovníkem pošty, pečlivě zkontrolujte, zda není přepravou poškozená. Pokud ano, okamžitě sepište s pracovníkem pošty příslušný protokol a baterii nepřebírejte. Cena dobírky dle obvyklé sazby.
 • Osobní převzetí v prodejně 
  AKUservis Vavra, spol. s r.o.
  Nádražní 609
  509 01 Nová Paka

  Otevírací doba: pondělí až pátek - 7.00 - 17.00

Záruční a reklamační podmínky

Informační prospekty Optima

Údaje o společnosti

AKUservis Vávra, spol. s r.o.
Nádražní 609
509 01  Nová Paka

 

 
AUTOBATERIE - AKČNÍ CENY